OŠ "Heroj Janko Čmelik"

Stara Pazova

Poseta Novom Sadu

Ambijentalna – integrisana nastava geografija – biologija

U petak, 07. 10. 2022. godine učenici petih razreda, sa nastavnicima: Dušicom Rosić, Martom Majorski i Ljibušom Simendić, krenuli su put Novog Sada.

Prvo zaustavljanje bilo je u Prirodnjačkom muzeju, gde su pogledali stalnu prirodnjačku postavku, u kojoj se prikazuje bogatstvo biološke i geološke raznovrsnosti naše zemlje.

Posle posete Prirodnjačkog muzeja, učenici  su sa nastavnicima krenuli u šetnju Novim Sadom.

Put ih je kasnije odveo do Petrovaradina  do planetarijuma.

Planetarijum su učenici napustili oduševljeni, ushićeni jer do sada nisu imali priliku da posmatraju nebo, na ovakav način.

Zadovoljni učenici i nastavnici su se srećni i uz pesmu vratili kući.

Ljibuša Simendić

Linkovi

Kontaktirajte nas

© Copyright 2025 - Sva prava zadržana
Web by MTopTech
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram