ОШ "Херој Јанко Чмелик"

Стара Пазова

Посета Новом Саду

Амбијентална – интегрисана настава географија – биологија

У петак, 07. 10. 2022. године ученици петих разреда, са наставницима: Душицом Росић, Мартом Мајорски и Љибушом Симендић, кренули су пут Новог Сада.

Прво заустављање било је у Природњачком музеју, где су погледали сталну природњачку поставку, у којој се приказује богатство биолошке и геолошке разноврсности наше земље.

После посете Природњачког музеја, ученици  су са наставницима кренули у шетњу Новим Садом.

Пут их је касније одвео до Петроварадина  до планетаријума.

Планетаријум су ученици напустили одушевљени, усхићени јер до сада нису имали прилику да посматрају небо, на овакав начин.

Задовољни ученици и наставници су се срећни и уз песму вратили кући.

Љибуша Симендић

Линкови

Контактирајте нас

© Copyright 2025 - Сва права задржана
Web by MTopTech
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram