
Na opštinskom takmičenju, koje je održano 12. marta 2022. godine u Sremskoj Mitrovici u O.Š. „Jovan Popović“, naši učenici su postigli sledeće rezultate:
Učenik 8. razreda Ivan Demeter osvojio je 67 bodova i 3. mesto i time se najverovatnije plasirao na republičko takmičenje, ali moraćemo da sačekamo ocenu stručne komisije.
Učenik 5. razreda Sergej Ruman je osvojio 40 bodova a učenik 4. razreda Filip Balaž je osvojio 45 bodova. Bez obzira na dobro držanje za ove učenike je ovo poslednja faza u kojoj se takmiče.
Čestitamo svima na postignutim rezultatima a Ivanu želimo puno sreće i uspeha na republičkom takmičenju.
Prof. Ivan Ječmen




