Окружно такмичење из математике

На општинском такмичењу, које је одржано 12. марта 2022. године у Сремској Митровици у О.Ш. „Јован Поповић“, наши ученици су постигли следеће резултате:

Ученик 8. разреда Иван Деметер освојио је 67 бодова и 3. место и тиме се највероватније пласирао на републичко такмичење, али мораћемо да сачекамо оцену стручне комисије.

Ученик 5. разреда Сергеј Руман је освојио 40 бодова а ученик 4. разреда Филип Балаж је освојио 45 бодова. Без обзира на добро држање за ове ученике је ово последња фаза у којој се такмиче.

Честитамо свима на постигнутим резултатима а Ивану желимо пуно среће и успеха на републичком такмичењу.

Проф. Иван Јечмен