23.05.2023. prvaci naše škole učestvovali su na regionalnoj smotri „Pažljivko“, gde su pokazali izuzetno znanje iz oblasti saobraćaja. Učenici Tara Lazić, Daria Vereš, Viktor Majorski i Strahinja Jovanović nadmetali su se sa više ekipa i osvojili 2. mesto. Na takmičenju podršku su im pružili ostali učenici prvog i drugog razreda. Ponosni smo na naše prvake i čestitamo im na postignutom uspehu!
M.Stošić


