
Dana 8. aprila 2022. godine u osnovnoj školi u Seleneči održano je takmičenje iz slovačkog jezika, na kome su u pratnji nastavnika Jarmilke Dolinaj i Aleksandra Materaka učestvovali i učenici naše škole i to petaci Iva Žiga, Elena Lakatoš i Vilijam Balaž, šestakinje Marija Grbić i Lena Stanković, sedmaci David Vujašević, Milan Bzovski i David Sladok i osmak Martin Fabri. Sa takmičenja su kući doneli lepe doživljaje i zadovoljavajuće rezultate.