

Učenici Osnovne škole “H. J. Č.”, Vasil Vrška i David Simendić, posetili su školsku biblioteku u okviru sekcije iz slovačkog jezika i saznali su mnogo zanimljivih stvari o radu školskog bibliotekara. Otkrili su nove knjige i lepo su proveli slobodno vreme.
Pozivam sve naše učenike da posete našu školsku biblioteku i pozajme lepu i zanimljivu knjigu.
Jarmilka Dolinaj, nastavnica slovačkog jezika i književnosti