
Ove godine je Republičko takmičenje iz engleskog jezika održano 8.maja u beogradskom naselju Mirijevo u OŠ ‚‚Pavle Savić“. Našu školu je dostojno reprezentovao naš učenik osmog razreda Ivan Demeter i pokazao zavidan nivo znanja. Čestitamo Ivanu na učešću i želimo mu da sa velikim uspehom uči engleski jezik i na dalje!
Olivera Miletić-Panović, prof. engleskog jezika i književnosti