U četvrak 25.10.2018. učenici naše škole su u pratnji razrednih starešina posetili Sajam knjiga u Beogradu.
Imali smo privilegiju da pogledamo ponude svih većih, ali i velikog broja manjih izdavača. Tri sata koliko smo proveli na sajmu potpuno smo iskoristili na razgledanje i kupovinu knjiga po više nego povoljnim cenama.

Vratili smo se puni dobrog raspoloženja i volje da na Sajam knjiga ponovo odemo. Nadamo se da će nam se želja naredne godine i ispuniti.
prof. Ivan Ječ men