Нова школска година 2019/2020

Нова школска година 2019/2020 у нашој школи почиње у понедељак 02. септембра 2019.

Срдачно поздрављамо нове ученике наше школе, прваке. Верујемо и знамо, да ће им се овде свидети и да ће добити одличну основу школовања за будући живот.

Честитамо свим нашим ученицима, који су успешно завршили прошлу школску годину а прошлогодишњим осмацима желимо пуно успеха у будућем образовању. Учитељима и запосленима школе, захваљујући којима наши ученици успешно напредују у свом образовању желимо осим труда и пуно успеха у следећој школској години.

Настава почиње у понедељак, 02.09. 2019. Ученици нижих разреда у преподневној смени а ученици виших разреда у послеподневној смени.